Sport
  15 mins ago

  Zyrtare: Askush nuk e priste, Keita…

  Werder Bremen ka realizuar një goditje befasuese në merkato. Klubi gjerman ka zyrtarizuar mesfushorin 28-vjeçar,…
  Rozë
  30 mins ago

  Një tjetër pjesëmarrës i njohur tek…

  Olsa Muhameti na ka zbuluar tashmë se së shpejti do të nis sezoni i dytë…
  Ngjarjet e ditës
  31 mins ago

  Poshtë Amerika: “Grupa e VV-së nga…

  Një popull nuk i nënshtrohet një emisarit” – shkroi ditë më parë Elvis Hoxha, “ideologu”…
  Ngjarjet e ditës
  36 mins ago

  Ky është i dyshuari që ‘avulloi’…

  Pas më shumë se tri javësh në arrati, Policia ka arritur që të identifikojë dhe…
  Ngjarjet e ditës
  37 mins ago

  Policia në Skenderaj konfiskon armë e…

  Gjatë ditës së sotme Policia në Skenderaj, ka realizuar një bastisje dhe ka konfiskuar dy…
  Ngjarjet e ditës
  39 mins ago

  “Pse ma ke këqyrë çikën”/ Detaje…

  Një ngjarje e rëndë e cila ka mundur të përfundojë tragjikisht ka ndodhur mbrëmë në…
  Rozë
  46 mins ago

  Kjo pozë e Linda Morines tek…

  Linda Morina për një kohë ishte senzacionini rrjeteve sociale. Këngët, deklaratat dhe veshjet, e bënë…
  Ngjarjet e ditës
  1 hour ago

  Rrahu dhe dhunoi bashkëshorten në Slloveni,…

  Një muaj paraburgim i është caktuar malishevasit L.H. të dyshuar për ushtrim të dhunës ndaj…
  Rozë
  1 hour ago

  Lëreni Aferdita Dreshaj motra e saj…

  Jemi mësuar duke i parë në foto linjat trupore të modeles shqiptare Aferdita Dreshaj, por edhe…
  Sport
  2 hours ago

  Giresse për Zenelin dhe Bytyqin: S’kanë…

  Përzgjedhësi i Kosovës, Alain Giresse është paraqitur në konferencë për media, para ndeshjeve të Kosovës…
  Rozë
  2 hours ago

  Beatrix Ramosaj sot po feston ditëlindjen,…

  Sot Beatrix Ramosaj po feston ditëlindjen e saj të 29-të. Triksa me rastin e ditëlindjes…
  Rozë
  2 hours ago

  Çka po e rinon kështu Safete…

  Safete Mustafa është zëri i njohur i muzikës popullore, që prej shumë vitesh këndon bashkë…
  Ngjarjet e ditës
  2 hours ago

  E tepërt, Postim i pahijshëm- Asistentit…

  Në një postim në Twitter, Arianit Beqiri asistent i kryeministrit të Kosovës Albin Kurti është…
  Ngjarjet e ditës
  2 hours ago

  Përplasen “kokë më kokë” dy tramvajë,…

  Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm, ku dy tramvajë janë përplasur kokë…
  Ngjarjet e ditës
  2 hours ago

  “Pezullimi i liberalizimit të vizave për…

  Burimet e Bashkimit Evropian, kanë thënë për Radion Evropa e Lirë se, pezullimi i liberalizimit…
   Ngjarjet e ditës
   31 mins ago

   Poshtë Amerika: “Grupa e VV-së nga Tiranës” të…

   Një popull nuk i nënshtrohet një emisarit” – shkroi ditë më parë Elvis Hoxha, “ideologu” jozyrtar i Lëvizjes Vetëvendosje. Nga…
   Ngjarjet e ditës
   36 mins ago

   Ky është i dyshuari që ‘avulloi’ 200 mijë…

   Pas më shumë se tri javësh në arrati, Policia ka arritur që të identifikojë dhe të lokalizojë vendndodhjen e personit…
   Ngjarjet e ditës
   37 mins ago

   Policia në Skenderaj konfiskon armë e municion

   Gjatë ditës së sotme Policia në Skenderaj, ka realizuar një bastisje dhe ka konfiskuar dy armë dhe municion. Konfiskimi i…
   Ngjarjet e ditës
   39 mins ago

   “Pse ma ke këqyrë çikën”/ Detaje nga sherri…

   Një ngjarje e rëndë e cila ka mundur të përfundojë tragjikisht ka ndodhur mbrëmë në rrugën ‘Tahir Meha’ në Ferizaj,…
   Back to top button