Rozë

Adriana Matoshi banore e Big Brother VIP Kosova II?

Adriatik Kelmendi së fundmi ka pyetur fansat e tij në Instagram se kë do të donin banorë në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova.

Në mesin e shumë emrave të estradës, ishte edhe deputetja dhe aktorja, Adriana Matoshi, shkruan ‘Kosovarja”.

Artistja e ka ri postuar storyn e Kelmendit teksa ka pyetur sërish ndjekësit e saj për këtë vendim.

”Qa po thoni popullatë?”, ka qenë  pyetja e saj, por a do keni mundësi ta shihni në ekranin e ”vëllait të madh”, mbetet të shihet.


Related Articles

Back to top button