Prishtina LIVE

Burri nga Prishtina raporton në polici: Më ka rrahur gruaja

Një burrë ka raportuar në Policinë e Kosovës se ishte rrahur nga gruaja e tij.

 

Rasti ka ndodhur të hënën rreth mesnatës në Prishtinë.

E dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

“Prishtinë 10.01.2022-23:58. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se ishte sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e tij e dyshuar kosovare. E dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt”, thekson raporti.

Related Articles

Back to top button