Ngjarjet e ditës

Detaje nga rasti në Zllatar të Prishtinës, ku dyshohet se u vra një polic (VIDEO)

Dyshohet se është vrarë një polic në fshatin Zllatar të Prishtinës.

Klan Kosova ka raportuar nga vendi i ngjarjes, duke mësuar se ka ndodhur një incident me armë zjarri.

Fillimisht është dyshuar se një polic aksidenalisht ka shkrepur armën dhe ka marrë plagë të rënda, duke humbur kështu jetën, njofton Klankosova.tv.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur një numër i mad hi zyrtarëve policorë dhe tashmë pritet edhe ardhja e njësitit të forenzikës.

Related Articles

Back to top button