Ngjarjet e ditës

Duda Balje flet për kryeministrat: Albin Kurti më strikt, Avdullah Hoti ishte më i butë

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, ka komentuar veprimet e kryeministrit Albin Kurti dhe ish-kryeministrit Avdullah Hoti.

Përgjigja e saj nuk ka munguar as për ish-kryeministrin Ramush Haradinaj.

Kryeministrin aktual Albin Kurtin e vlerëson strikt derisa Avdullah Hotin e prezanton si kryeministër ”të butë”.

“Kurti është më strikt, Hoti ishte më i butë, më i kuptueshëm”, u shpreh ajo në Oxygen në Klankosova.

Related Articles

Back to top button