Ngjarjet e ditës

Festë në Skenderaj: Katër të shtëna armësh para selisë së PDK’së, raportohet edhe për sulme verbale

Në Skenderaj edhe kandidati Bekim Jasharie dhe Fadil Nura i PDK’së po festojnë në Skenderaj, transmeton Periskopi.

Ndonse sondazhet po e qesin të parin Bekim Jasharin, festë e madhe po bëhet para selisë së PDK’së.

Sipas raportimeve prej vendit të ngjarjes, ka pasë katër të shëtëna armësh para selisë së PDK’së.

Related Articles

Back to top button