Rozë

Fifi emocionohet sërish në BBV: Unë e mbaj familjen, dua të di si janë dhe a kanë nevojë për diçka

Mbrëmjen e së premtes është mbajtur nata e katërt e spektaklit të Big Brother Albania VIP.

Në këtë mbrëmje është bërë edhe eleminimi i parë për këtë sezon, pasi publikua nga shtëpia kishte votuar për daljen e shkrimtarit Elhaid Cufi nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Ndërkohë në fund të spektaklit është diskutuar edhe një herë raporti mes banorëve Fifi dhe Granit Cana, të cilët dyshohet se janë duke krijuar një lidhje.

Teksa Arbana dhe opinionistët kanë filluar të pyesin Fifin lidhur me këtë çështje, këngëtarja e hitit “Akoma” në një moment u emocionua duke kujtuar familjen e saj.

“Kisha parë ëndërr një natë përpara dhe mundohesha të kujtoja se çfarë kam, sot në mëngjes më pas më është kujtuar ëndrra që kam parë. Ndërkohë kam edhe një çikë presion prej pjesës  që kam 10 ditë pa kontaktuar me të familjes, qysh i kam lënë ata jashtë. Njerëzit që më njohin mua e dinë që unë e mbaj familjen dhe më mungon të folurit me nënën time edhe babain tim. Realisht, po dua të di a janë mirë edhe a kanë nevojë për diçka”, ka thënë mes lotësh këngëtarja nga Kosova.

Related Articles

Back to top button