Rozë

“Fjeta në oborr”, çfarë ndodhi gjatë ndejës së ‘çmendur’ të Noizyt dhe Mozzik?

Noizy dhe Mozzik ashtu siç paralajmëruan, u kyçën live për ndjekësit e tyre në Instagram.

Artistët sonte do të sjellin edhe bashkëpunimin e tyre të parë dhe na zbuluan disa detaje nga prapaskenat.

Ishte Noizy që i thotë se akoma nuk i ka dalë alkooli që nga ajo natë dhe deklaron me shaka se nuk do të bëjë më klip me Mozzik.

Mozzik në anën tjetër fillon dhe qesh dhe pohon se që nga ajo natë po pi vetëm ujë. Gjithashtu, aq shumë ishte dehur sa që e zuri gjumi në oborr.

Noizy i rikujton Mozzik se nuk mundi të përfundojë xhirimet e skenës së fundit.

Ndiqni më poshtë pjesën e shkëputur nga bashkëbisedimi i tyre live.

Related Articles

Back to top button