Ngjarjet e ditës

“Fyt a fyt”, çfarë gare mes VV’së dhe LDK’së në Gjilan!

Janë numëruar mbi 58% të votave në komunën e Gjilanit.

Alban Hyseni nga radhët e VV’shë është në avantazh ndaj Lutfi Hazirit të LDK’së, përcjell GazetaBlic.Hyseni ka 45.20% të votave deri tani, kurse Lutfi Haziri ka 43,04%.

Deri tani janë numëruar 58,76% të votave:

Related Articles

Back to top button