Ngjarjet e ditës

Gjuajtja me armë në Deçan/ Vritet shoferi i autobusit

Sinjali raportoi më parë për një vrasje në Gllogjan të Deçanit.

Gazeta Sinjali mëson se viktima është shoferi i autobusit ndërsa të plagosur kanë mbetur disa nxënës.

“Deri më tash personat që kanë gjuajtur me armë janë ende të panjohur, ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 dhe është sulmuar autobusi që po shkonte nga Deçani për në fshatin Gllogjan. Pikërisht në këtë fshat ka ndodhur incidenti“, ka thënë zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës.

Related Articles

Back to top button