Prishtina LIVE

Grabitje e armatosur në Prishtinë

Një punëtor i një pompe të derivateve në Prishtinë ka raportuar në polici për një grabitje të armatosur, që dyshohet se ka ndodhur dje, shkruan Gazeta Sinjali.

Ai ka deklaruar se derisa ishte në vendin e tij të punës, ka hyrë një person i armatosur dhe ka grabitur një sasi të konsiderueshme parash.

Sipas Policisë, ngjarja ka ndodhur në lagjen “Kalabria” në Prishtinë.

Related Articles

Back to top button