Ngjarjet e ditës

Humb jetën këmbësori që u godit mbrëmë nga vetura në Rahovec

Këmbësori që është goditur mbrëmë nga një veturë në rrugën “Avdullah Bugari”, në Rahovec, ka ndërruar jetë.

Policia ka bërë të ditur se këmbësori rreth orës 23:00 ka vdekur në spital, raporton Gazeta Sinjali.

I dyshuari me vendim të prokurorit është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

Kurse, trupi i pajetë i viktimës ju është liruar familjarëve për ceremoni mortore.

Related Articles

Back to top button