Prishtina LIVE

I mituri del me thikë dhe e grabit burrin në mes të ditës në Prishtinë

Një person ka raportuar dje se derisa kishte qenë në rrugë, një i mitur ia ka grabitur një shumë të parave, nën kërcënim të thikës.

Viktima ka deklaruar se nuk ka pësuar lëndime, ndërkaq i dyshuari pas grabitjes është larguar në drejtim të panjohur.

“Prishtinë, 23.09.2021 – 13:30. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se derisa kishte qenë në rrugë, një person i panjohur, i moshës së rritur nën kërcenim të thikës ia kishte grabitur një shumë të parave.”

Related Articles

Back to top button