Ngjarjet e ditës

I riu kosovar e bën ‘horë’ Kurtin, do vdisni së qeshuri me një video që ia ka montuar

Në rrjetet sociale vazhdojnë të publikohen dhe komentohen deklaratat kundërthënëse të kryeministrit Albin Kurti.

Në një të fundit që e sjell Nim Shabani, video-montazha flet e paraqet Kurtin duke qeshur me vetveten, kur i dëgjon premtimet e tij gjatë kohës sa ishte ende në opozitë.Në video është Kurti kur kishte premtuar me cent uljen e disa prej produkteve ushqimore ndërkaq përballë tij, që tani në pushtetin e tij kanë rritje enorme, është pikërisht Kurti që qesh.

[/video]

Related Articles

Back to top button