Prishtina LIVE

Katër të lënduar në aksidentin në rrugën Mitrovicë-Prishtinë

Katër persona kanë mbetur të lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën nacionale, Mitrovicë-Prishtinë

Zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka deklaruar se katër persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e aksidentit.

Ai ka deklaruar se në mesin e të lënduarve janë dy zyrtarë policorë dhe se hetuesit e njësitit të trafikut rajonal po merren me rastin.

Në aksident kanë qenë të përfshira një veturë e policisë dhe një autobus.

Related Articles

Back to top button