Ngjarjet e ditës

Këta janë dy të rinjtë që mbetën të vrarë nga sulmi në Gllogjan

Gentiana Mustafaj dhe Ledjan Hamzaj janë dy nxënësit të vrarë sonte në Gllogjan pas të shtenave nga një person i maskuar qëlloj me kallashnikov mbi autobusin me 10 veta në të.

Krerët e shtetit kanë shprehur ngushëllime për rastin tragjik dhe kanë kërkuar që të kapet autori i krimit sa më parë./IndeksOnline/

Related Articles

Back to top button