Ngjarjet e ditës

Kush e fiton Gjilanin?/ Nuk do ta besoni rezultatin e sondazhit

LDK me Lutfi Hazirin do të shkojë në balotazh me Alban Hysenin të Vetëvendosjes.

Sipas EXIT POLL-it që është prezantuar në Klan Kosova.

LDK ka 43% dhe Vetëvendosje 40.30%.

me Leonora Morina Bunjaku ka 9.90%, ndërsa AAK me Nazim Gagica ka 4.80%

Related Articles

Back to top button