Rozë

Më joshëse se kurrë, Arta sjell foto atraktive nga Dubai

Aktorja dhe modelja Arta Nitaj është shfaqur përsëri tepër joshëse.

Bukuroshja kosovare ka publikuar disa fotografi nga Dubai, ku ka treguar të pasmet e saj seksi dhe fundshpinën.

Kujtojmë se bukuroshen kosovare duket se e ka qejf edhe sulmuesi i Barcelonës, Memphis Depay, i cili e përcjell atë në rrjetet sociale.


Related Articles

Back to top button