Ngjarjet e ditës

Një grua lëndohet në derë të autobusit në Prishtinë, e raporton rastin në polici

Dje një grua nga Prishtina ka raportuar në polici se është lënduar në derë të autobusit.

Viktima kishte qenë duke hyrë në autobus dhe për shkak të lëndimeve kishte pranuar edhe tretman mjekësor.

Njoftimi i plotë i policisë:

SHKAKTIM I RREZIKUT TË PËRGJITHSHEM /Prishtinë 19.02.2022 – 15:10. Viktima femër kosovare ka raportuar se është lënduar deri sa ishte duke hyrë në autobus (në derë të autobusit). Viktima ka marrë tretman të nevojshëm mjekësor. Rasti është duke u hetuar.

Related Articles

Back to top button