Shëndetësi

Një i vdekur dhe 51 raste pozitive me COVID-19

Një person ka vdekur gjatë 24 orëve të fundit nga koronavirusi.

Në raportin e ri të IKShPK-së, janë regjistruar 51 raste të reja me COVID-19.q

Mbi 1 mijë qytetarë u testuan, dhe 49 u shëruan. Ndërkohë, 1.818.408 është numri total i dozave të administruara.

Related Articles

Back to top button