Ngjarjet e ditës

Nxënësja që u vra në Deçan ishte vajza e invalidit të UÇK-së

Tragjedia e cila ndodhi në mbrëmjen e sotme, la të vdekur dy nxënës dhe shoferin e autobusit.

Të afërmit e viktimave të cilët humbën jetën në këtë tragjedi kanë bërë postime prekëse në Facebook.

Një familjare ka shkruar se nxënësja është e afërmja e saj.

O Zot, nuk mundem as të besoj as të imagjinoj që kjo ndodhi sot, vajza e dajës tim Florim, vajza e dajës tim i cili me plagë lufte në trup e tash me plagë të përjetshme në zemër, DAJËS TIM QË NË LIRIIIII, PËR T CILËN DHA PJESË TË TIJ TI NDODHË KJOOO PLOTËSISHT E SHOKUAR”, ka shkruar ajo.

Related Articles

Back to top button