Rozë

Përpos repit, Noizy qenka ‘maestro’ edhe në këtë fushë

Reperi Noizy vazhdon të jetë një nga të preferuarit e estradës shqiptare.

Përpos talentit që ka si rep- artist, ai na zbuloj se sa i aftë është edhe në aktivitetin e kalërimit.

Këtë e zbuloj së fundmi përmes disa imazheve të postuara në  profilin e tij në Instagram.

Ai është kapur në disa poza mjaftë interesante dhe të vështira mbi kalë që mund ti bëjë vetëm një ‘maestro’ i kësaj fushe.


Related Articles

Back to top button