Ngjarjet e ditës

Policja seksi e Kosovës – Fansat i thonë Shote Galica (FOTO)

inda Aliu njihet ndryshe edhe si policja më seksi e Kosovës. Aliu me format bombastike që ka dhe fotografitë që publikon në rrjete sociale është gjithmonë në syrin e mediave rozë.

Së fundmi, ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve me disa fotografi të publikuara në profilin e saj në “Instagram”.

Me armë në duar/ Fansat krahasojnë policen seksi shqiptare me
Me armë në duar/ Fansat krahasojnë policen seksi shqiptare me

Në foton e parë, Linda shfaqet me kurriz teksa gjuan me pistoletë dhe bashkëngjitur me të ajo shkruan: “Pasion dhe profesion”.

Ndërsa në një tjetër pozë ajo shfaqet me një armë më të madhe në duar, ku ndjekësit i shkruajnë “o Shote Galica”.

Me armë në duar/ Fansat krahasojnë policen seksi shqiptare me
Me armë në duar/ Fansat krahasojnë policen seksi shqiptare me
Me armë në duar/ Fansat krahasojnë policen seksi shqiptare me
Me armë në duar/ Fansat krahasojnë policen seksi shqiptare me
Me armë në duar/ Fansat krahasojnë policen seksi shqiptare me

Related Articles

Back to top button