Prishtina LIVE

Prishtinasi rrahet me dy kroatë në shesh, të tre përfundojnë në spital

Dy shtetas të Kroacisë dhe një kosovar janë arrestuar dje në sheshin “Skenderbeu” në Prishtinë.

Atyre u janë vënë prangat pasi që janë rrahur mes vete pas një mosmarrëveshje në një kafiteri, shkruan lajmi.net.

 

Me këtë rast, të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore.

Të dyshuarve iu është ofruar trajtimi i nevojshëm mjekësor.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

Related Articles

Back to top button