Prishtina LIVE

Prishtinë/ Policia arreston një person të dehur (VIDEO)

Një person është arrestuar gjatë ditës së sotme në lagjen Tokbahshqe të Prishtinës, shkruan.

Në një video të dërguar nga një sinjalizues i Gazetës Sinjali shihet se policia ka arrestuar një person në gjendje të dehur.

Sipas sinjalizuesit, i dyshuari kishte pasur katër thika në dorë.

Sinjali ka kontaktuar me policinë dhe është në pritje të përgjigjes së tyre.

Related Articles

Back to top button