Ngjarjet e ditës

Qeqa i bënë një ofertë të jashtëzakonshme profesorit nga Vushtrria

Lulzim Paci është bërë temë diskutimi në shoqërinë kosovare pas komenteve që mori për vallëzimin e tij dhe publikimin e videove në TikTok.

Gazetarja e sportit, Qendresa Krelani e ka ftuar profesorin që të komentojnë së bashku ndeshjet e Kombëtares së Kosovës.

“E ftoj Profen qe bashke te komentojme ndeshjen e kombetares se Kosoves dhe sahere shenojme, kemi me fillu me kercy bashke me krejt tifozat e pranishem”, ka shkruar Qeqa në rrjetet sociale.

Kujtojmë se në përkrahje të Lulzim Pacit dhe kundër bullizmit është paralajmëruar një protestë për të shtunën.

Related Articles

Back to top button