Ngjarjet e ditës

Rrëfehet Gani Kolovica, njeriu që e kishte bërë për spital Arkanin në Prishtinë

Gani Kolovica apo i forti i Prishtinës në vitet 90-ta i cili në kohën e tij mbronte shkollat në kryeqytet nga grupet huIigane të asaj kohe ku ndër tjera ka rrëfyer edhe momentin kur krimineIi serb Arkan i kishte kërkuar “fer” Gani Kolovicës.

i ka treguar se dueli u realizua në lagjen Taubaqe të Prishtinës .

Gani Kolovica në emisionin ‘N’Kosovë show’ tregon si e bëri për spital dhe e gjunjëzoi krimineIin serb Arkan.

Edhe reperi i njohur që jeton në Amerikë, Unikkatil i thuri vargje në njërën prej këngëve të tij.

Related Articles

Back to top button