Ngjarjet e ditës

Sulmohen me granatë policët dhe doganierët në Jarinje

Para pak minutash është sulmuar me granatë pikë-qëndrimi i zyrtarëve policorë dhe doganierëve në kufirin e Jarinjes.

Sipas burimeve të Kosovapress, granata është hedhur nga ana e Serbisë.

Përveç dëmtimit të objektit, nuk dihet nëse ka të lënduar.

Related Articles

Back to top button