Ngjarjet e ditës

Vdes i riju nga Lipjani, Adhurim Bublica

Ka ndërruar jetë Adhurim Bublica, pas një sëmundje të rëndë, kështu kanë njoftuar familjarët e shokët e Adhurimit.
Njoftimi plotë:
Te Allahut jemi dhe vetem te ai do te kthehemi.
Me pikëllim të thellë, ju njoftojmë se pas nje semundje te rende, ka ndërruar jetë Adhurim Bublica.
Varrim do te behet me daten 18.01.2022 ( e marte ) me Namazin e Drekes ne varresat e Qytetit te Lipjanit.
Ngushllime Familjes BUBLICA

Related Articles

Back to top button