Shëndetësi

Vdes një shtetas i huaj në QKUK

Një shtetas i huaj është dërguar në Qendren Klinike dhe Universitare ku më pas edhe ka vdekur.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

Policia ka nisur hetimet lidhur me rastin.

VDEKJE E DYSHIMTË

Fushë Kosovë 12.03.2022 – 00:25. Viktima mashkull shtetas i huaj është dërguar në QKUK, ku më pas ka vdekur. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Related Articles

Back to top button