Ngjarjet e ditës

Vdes veterani i UÇK-së, Latif Shala

Ka vdekur Latif Shala, veteran dhe ish-ushtarë i UÇK-së nga Duboci i Vushtrrisë.

Lajmin për ndarjen nga jeta e të ndjerit e ka bërë të ditur Shoqata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së në Vushtrri.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot në orën 15.00

Njoftimi i plotë:

Njoftim!
Ju njoftojm se ka ndërru jetë Veterani i UÇK së z. Latif Shala nga fshati Duboc!
Vorrimi bëhet me datë 11.01.2022 në ora 15.00 në fshatin Duboc !
Ngushëllime familjes Shala

Related Articles

Back to top button