Ngjarjet e ditës

Zhduket një femër në Prizren

Një femër është zhdukur në Prizren, dhe nuk dihet ende për vendndodhjën e saj.

Rastin e ka lajmëruar babai i saj në polici.

Ndërsa, në lidhje me rastin është njoftuar prokurori, është inicuar lënda e rastit dhe vazhdon të hetohet.

Njoftimi i plotë i PK-së:

Prizren , 18.01.2022 – 14:55. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij nuk është kthyer në shtëpi dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori, është inicuar lënda e rastit dhe vazhdon të hetohet.

Related Articles

Back to top button